Služby – prodej, montáž a servis bezpečnostních dveří

Poradíme Vám s volbou správného typu a provedeme Vás všemi kroky objednávky, od nezávazné konzultace po úspěšnou montáž. Díky odborné všestrannosti našeho týmu, jsme schopni zajistit komplexní dodávku a montáž bezpečnostních dveří do bytu.

Nevíte si rady při výběru bezpečnostních dveří? Kontaktujte nás.

 

Bezplatná konzultace

Prvním krokem je nezávazná konzultace, většinou telefonicky či emailem. Možné je i osobní setkání, nejlépe na místě realizace. Zaměříme, pomůžeme s výběrem vhodného typu a varianty dveří a zpracujeme nejvýhodnější cenovou nabídku a projektový návrh. Následuje domluva termínu dodání a montáže.

Prodej dveří

Vyberte si z našeho sortimentu ty nejvhodnější bezpečnostní dveře pro novostavbu nebo stávající byt. Prodáváme certifikované dveře s bezpečnostní zárubní, tepelnou i zvukovou izolací. Bezpečnost je podložena akreditovanými zkušebnami. Zajistěte si bezpečnou budoucnost koupí nových dveří.

Montáž

Na základě Vámi zvoleného termínu provedeme dodávku a montáž nových dveří, vše za Vaší přítomnosti. Demontáž starých dveří a zárubně včetně likvidace je zahrnuta v ceně, úklid po montáži je samozřejmostí. Montáž trvá přibližně čtyři hodiny a provádíme ji celoročně za každého počasí.

Servis

Všechny typy dveří jsou v záruční lhůtě po době dvou let. Úspěšnou dodávkou a montáží, naše spolupráce se zákazníkem nekončí. Provádíme i pozáruční servis námi nabízených typů dveří. Záruka bezpečnostních dveří platí jen při provedení odborné montáže, která je poskytovaná našimi profesionálně školenými pracovníky.

Back to Top