Plastová okna – prodej, montáž a servis

     

Plastová okna Prestige

Všestranná univerzální plastová okna vhodná pro jakýkoliv rodinný a bytový dům.

Nabízíme 2 varianty těsnění – varianta Prestige AD se dvěma celoobvodovými těsněními a varianta Prestige MD doplněná o středové těsnění, tedy se třemi celoobvodovými těsněními.

V případě požadavku na zvýšení bezpečnosti, je možné doplnit kování Maco MultiMatic o další bezpečnostní uzávěry.

Další možností je doplnit okna o bezpečnostní skla, uzávěry po celém obvodu okna a uzamykatelnou klikou (bezpečnostní třída RC2).

 

Design a barvy

Důležitým designovým prvkem námi nabízených oken je stejný tvar rámu a křídla. Široká škála 40 dekorů laminačních fólií Vám dává obrovské množství designových možností, ať už pro moderně, nebo klasicky vypadající dům.

Designově dokonale skryté kování Maco MultiPower představuje absolutně nejvyšší úroveň moderního designu oken. Postará se o čistý a elegantní design, při němž z interiérové strany nejsou viditelné žádné závěsy (panty).

Svary na všech barevných oknech začišťujeme technologií vCut, což je absolutně nejkrásnější detail na trhu, který nabízejí dnešní technologie.

 

Vybrané fotografie z realizací

 

Zajímá Vás více?

Neváhejte se nás zeptat na stavební rozměry a další technické parametry. Veškeré dotazy Vám rádi zodpovíme, kontaktujte nás.

Back to Top