Stínící technika – prodej, montáž a servis

Venkovní žaluzie Z-90

Technologicky nejvyspělejší venkovní okenní žaluzie exteriérové stínící techniky. Je vhodná k zastínění rodinných domů i administrativních budov.

Lamely o šíři 9 cm jsou ve tvaru písmene „Z“. V zavřeném stavu lamely vytváří celistvou plochu, která zaručuje dokonalé zastínění.

Exteriérová stínící technika vytváří optimální prostředí z pohledu světelných a tepelných podmínek a je významnou součástí stavby z hlediska úspory energie.

Z široké nabídky barev si můžete zvolit design žaluzií, který perfektně dokreslí vzhled celého domu.

 

 

Rolety (venkovní, vnitřní, screenové)

Alternativou ke klasickým interiérovým žaluziím, nabízíme látkové zastínění a rolety na okna.

Vnitřní rolety – interiérové textilní rolety jsou snadno ovladatelné (ručně i el. pohonem) s bezstarostnou údržbou. Díky výběru ze širokého spektra barev a průsvitností látek, perfektně doplní Váš interiér. Rolety jsou vhodné do všech oken, včetně střešních.

Venkovní rolety – chrání před větrem, hlukem z ulice a slunečním svitem a sáláním tepla do interiéru. Výrazně tak prodlužují životnost vašich oken. Model Stakusit je vhodný pro novostavby, kdy se po omítnutí stává téměř neviditelným. V nabídce jsou též předokenní rolety, které jsou vhodné do překladů. Také tyto rolety jsou dostupné v různých barevných odstínech.

Screenové rolety – maximální ochrana proti slunci a teplu, umí stínit i za současného propouštění dostatku přirozeného světla. Úspěšně zabraňují ohřívání oken a průniku tepla do interiéru. Screenové látky jsou vyrobeny ze skelných vláken potažené PVC vrstvou.

 

Interiérové žaluzie

Interiérové žaluzie jsou nutností. Naše nabídka vnitřních je složena z několika různých produktových řad, přičemž každá má své určení a specifika.

Pro všechny produktové řady interiérového zastínění je však společná vysoká kvalita, moderní design a přijatelná cena.

Horizontální žaluzie jsou většinou ovládány manuálně, je ale možnost ovládat i dálkově ovladačem. Profily jsou vyrobené z extrudovaného hliníku a barevné provedení lze volit dle vzorníku RAL nebo potažení folií Renolit.

Vertikální žaluzie představují elegantní variantu zastínění, která se hodí například pro velká francouzská okna, velké plochy či třeba pro optické rozdělení místnosti. Lamely vertikálních žaluzií jsou nejčastěji látkové, případně plastové.

 

 

Sítě proti hmyzu

Sítě můžete umístit kamkoliv. Do oken, do dveří či třeba do střešních oken. Sítě jsou velmi účinné a navíc nepřekáží při otevírání a zavírání oken. Zbaví vás jen dotěrného hmyzu, ne komfortu.

Pro moderní okna jsou vhodné snadno demontovatelné sítě, pro starší okna pak sítě proti hmyzu s pružinovými kolíky, případně obrtlíky, které ale vyžadují vrtání do okna.

Pro časté používaní a takřka neviditelné skladování sítě proti hmyzu doporučujeme rolovací typ, který je možné jednoduše skrýt k okraji okna, když se síť nepoužívá. Všechny modely jsou dostupné v řadě barev dle vzorníku RAL.

Pro dveře (na balkon nebo terasu) nabízíme typ sítě proti hmyzu, který je snadno demontovatelný.

 

Fotografie z realizací stínící techniky

     

 

Zajímá Vás více informací?

Rádi Vám sdělíme detailní informace a technické specifikace konkrétního typu stínění. Zavolejte nám, nebo napište.

Back to Top