DVEŘE24 | Bezpečnostní dveře

Bezpečnostní dveře do bytu

Bezpečnostní dveře do panelového bytu

Bezpečnostní dveře Securido jsou certifikované v bezpečnostní třídě 3. Dohromady s bezpečnostní zárubní jsou naše dveře nejlepší volbou pro maximální zabezpečení vaší domácnosti. Naše dveře splňují bezpečnostní i protipožární normy. K našim bezpečnostním dveřím nabízíme i řadu doplňků, jako je digitální kukátko či matné kování.

Montáž bezpečnostních dveří naší firmou probíhá vždy následově. Od Vás příjde nezávazná objednávka přes poptávkový formulář či email a náš pracovník se Vám obratem ozve. Doladí s vámi detaily, zodpoví otázky a pokud je vše v pořádku, zašle cenovou nabídku a domluví se i termín zaměření dveří a montáže.

Poté v domluvené termíny příjede náš technik. Bezpečnostní dveře zaměří a
pak v den D na řadu příjde samotná montáž. Kdy během 2 až 6 hodin
budete mít zbrusu nové bezpečnostní dveře.
 
Logo dveře24

Bezpečnostní a protipožární dveře

Bezpečnostní třída 3

Protipožární odolnost El30

Zvuková izolace 39 dB

Dveře Securido jsou certifikovány ve III. bezpečnostní třídě. Jsou vyrobeny z ocelových desek tloušťky 1 mm s výstuhou v oblasti hlavního zámku, uzamykacích otvorů v zárubni a bezpečnostních bodů. Mají výbornou tepelnou a zvukovou izolaci (39dB). Jejich protipožární provedení splňuje požadovanou odolnost El30. Bezpečnostní zárubeň tvoří s dveřmi jeden nedělitelný celek. Tři odolné nerezové panty chrání dvěře proti jejich vysazení. Součástí 9-bodového bezpečnostního systému jsou i trny zajíždějící do stropu i podlahy.

Základní parametry dveří

Design a provedení dveří

Barva mahagon
Mahagon
bezpečnostní dveře barva javor
Javor
bezpečnostní dveře barva ořech
Ořech
bezpečnostní dveře barva bílá
Bílé
bezpečnostní dveře barva antracit
Antracit

provedení Tří pásky, Elegant a Hladké

Reference

Ukázky námi namontovaných bezpečnostních dveří v panelových domech.

Ve standardu bezpečnostních dveří

křídlo, zárubeň, celoobvodové těsnění, nerezový práh, kování s klikou a ANTI-PANIC systémem, bezpečnostní vložku se šesti klíči, kukátko, demontáž a likvidaci starých dveří, montáž nových dveří, betonáž, zednické zapravení.

Připlatkové doplňky

K naším bezpečnostním dveřím nabízíme i doplňky pro Vaši bezpečnost či pohodlí. Velmi oblíbené je například digitální kukátko nebo matné kování. Z vnitřní strany dveří si můžete nechat také namontovat řetízek či páčkový mechanismus.

Nezávazná poptávka

Vaše jméno*

Váš email*

Váš telefon

Město*

Šířka zárubně (stěny)

Provedení dveří (barva)

Adresa*

Šířka dveří

Varianta dveří

Jak změřím dveře?

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

* pole označená hvězdičkou jsou povinná