Doplňky k bezpečnostním dveřím - Bezpečnostní dveře | Dveře24.cz

Bezpečnostní dveře Dveře24.cz

Doplňky k bezpečnostním dveřím

K bezpečnostním dveřím Securido nabízíme další příslušenství pro Vaše pohodlí a bezpečnost. V nabídce máme matné kování nebo například klasický řetízek. Avšak pro náročnejší zákazníky máme k dispozici i moderní digitální kukátko.

Do naší nabídky jsme zařadili novinku, a to v podobě nového digitálního kukátka Yale. Digitální kukátko nabízí LCD obrazovku s 2,6 palcovým displejem a 0.3MP kameru pro snímání chodby s 95 stupňovým zorným úhlem. Díky našemu digitálnímu kukátku se před vámi už nikdo neschová.

V nabídce nesmí chybět ani léty odzkoušený řetízek, který z vnitřní strany dveří chrání proti náhlému vniknutní do bytu. K němu však nabízíme i alternativu v podobě páčkového mechanismu, který funguje na stejném principu, takže můžete bez obav pootevřít dveře a stále budete v bezpečí.

Bezpečnostní vložka je nedílnou součástí našich bezpečnostních dveří, které Vám rychle a precizně namontujeme. Každý však máme jiné potřeby, a tak nabízíme i jiné varianty bezpečnostních vložek. Vložka EVVA může mít z vnitřní strany otočný čudlík, který nahrazuje klasický klíč a vy tak bez starostí a hledání klíče jednoduše dveře uzamčete. Další variantou je pak oboustranná vložka, která umožňuje odemčít zámek i přes vložený klíč, což se může v některých případech velmi hodit.

Pokud vám jde i o design vašich dveří a nelibí se vám standardní lesklé kování, je možnost vyměnit jej za matné. To splňuje stejně jako klasické kování všechny bezpečnostní podmínky a také má funkci ANTI-PANIC, která umožňuje zamykat dveře pouhým pohybem kliky.

Jako malou třešničku na dortu jsme si pro vás připravili nerezové jmenovky. Opět je nabízíme v lesklé i matné variantě.

Na všechny naše doplňky se můžete podívat na stránce doplňky k bezpečnostním dveřím.

Nezávazná poptávka

Vaše jméno*

Váš email*

Váš telefon

Město*

Šířka zárubně (stěny)

Provedení dveří (barva)

Adresa*

Šířka dveří

Varianta dveří

Jak změřím dveře?

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

* pole označená hvězdičkou jsou povinná