Často kladené dotazy

Máte nějaké otázky? Pravděpodobně jsme je již zodpověděli a najdete v naší poradně.

 • Jak probíhá montáž bezpečnostních dveří?

  Před samotnou montáži Vás navštíví technik, dohodne s Vámi podrobnosti, dekor dveří, rozměry, doplňky, termín montáže apod. Poté dveře zaměří, zda bude vše probíhat v pořádku nebo bude nutno bourat / dozdívat.

  V dohodnutý termín nastoupí naši pracovníci a začnou s demontáží původních dveří a zárubní. Poté připraví stavební otvor pro novou zárubeň, tu zajistí a navrtají přímo do zdi. Okolí zárubně se zednicky zapraví, nasadí se a připevní dveřní křídlo.

  Dveře se odzkouší, předají zákazníkovi, uklidí se a je hotovo.

 • Obvyklá doba montáže se pohybuje od 2 až do 6 hodin. V případě složitějších montáží (bourání zdí, dozdívání) se doba může prodloužit.

 • Při montáži vzniká minimum nepořádku, naši pracovníci se snaží vždy o co nejmenší prašnost. Jsou vybavení stavebními vysavači a při bouracích pracech rovnou odsávají vznikající prach.

  Proto se nemáte čeho obávat.

 • Do bytových či panelových domů je dle českých zákonů nutno mít certifikované protipožární dveře. S našimi dveři nemusíte mít strach, jsou jak bezpečnostní tak i protipožární (certifikát El 30).

 • Cena montáže bezpečnostních dveří v cihlových domech nemusí být nutně dražší než v panelových domech, ale většinou je zde rozdílná hloubka stěny, proto je nutné zárubeň dozdívat. Cena se vypočítává až dle aktuálních nákladů na práci a materiál. Avšak konečnou cenu budete vědět již při první návštěvě technika, který vše zaměří.

 • U našich dveří uvádíme čistou šířku průchodu, tedy "80 dveře" budou mít 80 cm neboli 800 mm průchod. Což je standardní rozměr pro panelové domy. Stavební otvor bez dveří bude vždy o něco širší. V nabídce pak máme 100 a 150 mm hluboké bezpečnostní zárubně, které tedy vybrat? Běžně 100 mm stačí. U cihlových domů se naopak musí ještě dozdívat, ale vždy záleží na konkretním domě.

 • Žádná výrazná příprava není třeba. Jen je nejlepší v okolí vstupních dvěří udělat prostor, odsunout botníky, skříňky a jiný nabýtek v blizkosti dvěří, co by mohl při montáži překážet.

Nezávazná poptávka

Máte-li zájem o osobní schůzku, kalkulaci nebo bližší informace, kontaktujte nás pomocí formuláře níže nebo na uvedeném telefonním čísle či e-mailu.

Vaše jméno*

Váš email*

Váš telefon

Město*

Šířka zárubně (stěny)

Provedení dveří (barva)

Adresa*

Šířka dveří

Varianta dveří

Jak změřím dveře?

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

* pole označená hvězdičkou jsou povinná