Poradna - Bezpečnostní dveře | Dveře24.cz

Bezpečnostní dveře - vše možné i nemožné, na co byste se rádi znali odpověď.

Nejčastěji kladené otázky naleznete zde

Před samotnou montáži Vás navštíví technik, dohodne s Vámi podrobnosti, dekor dveří, rozměry, doplňky, termín montáže apod. Poté dveře zaměří, zda bude vše probíhat v pořádku nebo bude nutno bourat / dozdívat.

V dohodnutý termín nastoupí naši pracovníci a začnou s demontáží původních dveří a zárubní. Poté připraví stavební otvor pro novou zárubeň, tu zajistí a navrtají přímo do zdi. Okolí zárubně se zednicky zapraví, nasadí se a připevní dveřní křílo.

Dveře se odzkouší, předají zákazníkovi, uklidí se a je hotovo.

Doba montáže se pohybuje průmeřně od 2 až do 6 hodin. V případě složitějších montáží (bourání zdí, dozdívání) se doba může prodloužit.

Při montáži vzniká minimum nepořádku, naši pracovníci se snaží vždy o co nejmenší prašnost. Jsou vybavení stavebními vysavači a při bouracích pracech rovnou odsávají vznikající prach.

Proto se nemáte čeho obávat.

Do bytových či panelových domů je dle našich zákonů nutno mít certifikované protipožární dveře. S našimi dveři nemusíte mít strach, jsou jak bezpečnostní tak i protipožární (certifikát El 30).

Cena dveří je pevně stanovena na 24 500 Kč pro klasické panelové byty. V ceně je montáž i demontáž starých dveří, likvidace starých dveří, úklid, zapravení zárubní apod.

Pokud se jedná o atypický dům, kde se musí stavebně upravovat otvor pro zárubeň je nutné připočítat náklady na práci a materiál. Avšak konečnou cenu budete vědět již při první návštěvě technika, který vše zaměří. Cena víceprací se pohybuje od 0 do 3000 Kč.

Cena dopravy činí 0 - 2000 Kč dle místa realizace.

Cena montáže bezpečnostních dveří v cihlových domech nemusí být nutně dražší, ale většinou je zde rozdílná šířka stěny, proto je nutné zárubeň dozdívat znovu. Proto se cena vypočítává až dle aktuálních nákladů na práci a materiál. Avšak konečnou cenu budete vědět již při první návštěvě technika, který vše zaměří.

Nenašli jste, co jste hledali?

Stále máte nějaké nezodpovězené otázky? Klidně nám napište, ať už na email nebo přes kontaktní formulář níže.

Napište nám!

Ať už máte jakýkoli dotaz či připomínku, obraťte se na nás.

Vaše adresa*

Váš email*

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

* pole označená hvězdičkou jsou povinná