Bezpečnostní dveře Dveře24.cz - Kontakty na naše pracovníky

Pokud si nejste jistí, klidně piště na info@dvere24.cz

Naše pobočky

bezpecnostni dvere - pobocka brno

Dveře 24 group s.r.o.

info@dvere24.cz
+420 605 107 027
052 74 966
DIČ CZ05274966

Pobočka Brno

Kuršova 20
brno@dvere24.cz
+420 605 107 027

Praha

Pavel Tovaryš
praha@dvere24.cz
+420 739 717 715

Hodonín

Tomáš Kašuba
hodonin@dvere24.cz
+420 775 354 575

Plzeň

Petr Citterberg
plzen@dvere24.cz
+420 737 173 496

Ostrava

Miroslav Lukasc
ostrava@dvere24.cz
+420 602 632 875

Frýdek Místek

Miroslav Lukasc
ostrava@dvere24.cz
+420 602 632 875

Opava

Miroslav Lukasc
opava@dvere24.cz
+420 602 632 875

Moravské Budějovice

Iva Cechová
Tyršova 363
mbudejovice@dvere24.cz
+420 777 084 845

Trutnov

Irena Dimo
trutnov@dvere24.cz

Strakonice

Miroslav Vyskočil
Řepice 138
+420 602 319 122

Pardubice

Jana Kutílková
Smilova 349, 530 02 Pardubice
hlinsko@dvere24.cz
+420 737 647 668

Hlinsko

Jana Kutílková
Wilsonova 214, 539 01 Hlinsko
hlinsko@dvere24.cz
+420 737 647 668

Třebíč

Soňa Bártíková
Vaňkovo nám. 234/13 Třebíč
trebic@dvere24.cz
+420 724 849 903

Sokolov

David Abrhám
Nádražní 189, 356 01 Sokolov
sokolov@dvere24.cz
+420 777 701 087

Stříbro

Roman Géci
stribro@dvere24.cz
+420 776 329 184

Klatovy

Miroslav Martínek
Nádražní 43, Klatovy
klatovy@dvere24.cz
+420 602 114 534

Kyjov

Zdeněk Zeman
kyjov@dvere24.cz
+420 775 901 616

Napište nám!

Ať už máte jakýkoli dotaz či připomínku, obraťte se na nás.

Vaše adresa*

Váš email*

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

* pole označená hvězdičkou jsou povinná