Bezpečnostní dveře Dveře24.cz

6 rad, které vám pomohou s výběrem a koupí bezpečnostních dveří

 

[one_half padding=“0 40px 0 0″]

Bezpečnostní třída

Bezpečnostní třída je nejdůležitějším kritériem při výběru bezpečnostních dveří. Je to jediný ukazatel, který vyjadřuje odolnost dveří, kvalitu a zpracování materiálů. Každý certifikát je podložen technickými zkouškami. V kategorii bezpečnostních dveří rozlišujeme 4 bezpečnostní třídy. Podívejte se na rozdělení všech bezpečnostních tříd.

 

Ocelová zárubeň dveří

Důvodů, proč nové bezpečnostní dveře dodávat a montovat s novou zárubní, je několik: 100% těsnost mezi zárubní a křídlem dveří, protože i po zalití betonovou směsí se může původní zárubeň, která není stavěná na takovou manipulaci, zdeformovat. Těžké křídlo bezpečnostních dveří po čase zdeformuje slabé panty na původní zárubni a tak může křídlo klesnout až natolik, že při otevírání a zavírání může poškodit podlahu u vás doma.

[/one_half]

[one_half_last]

Počet uzamykacích bodů

Neplatí pravidlo čím více bodů, tím vyšší bezpečnost. Mylným názorem veřejnosti je, že kritériem bezpečnosti je počet uzamykacích bodů. Mějte na paměti, že jediným ukazatelem bezpečnosti je zmíněná bezpečnostní třída, protože ta vyjadřuje, jak dlouho dveře odolávaly při zkouškách. A nezáleží, jestli dveře měly 5 nebo 15 uzamykacích bodů.

 

Nerezový práh ke dveřím

Součástí nové zárubně by měl být práh, který slouží jednak jako opora pro uzamykací body do podlahy, ale i jako podpůrný prvek zvukové či tepelné izolace a také jako estetický prvek.

[/one_half_last]

[one_half padding=“0 40px 0 0″]

 

Povrchová úprava dveří a zárubně

Bezpečnostní dveře splňují kromě funkčního i estetický význam. Proto je třeba vědět, jaké jsou možnosti povrchové úpravy nejen křídla, ale i zárubně. Rovněž je dobré být informován o možnostech případných oprav povrchových úprav, případně změny povrchové úpravy.

[/one_half]

[one_half_last padding=“80px 0 0 0″]

[/one_half_last]

 

Nezávazná poptávka

Vaše jméno*

Váš email*

Váš telefon

Město*

Šířka zárubně (stěny)

Provedení dveří (barva)

Adresa*

Šířka dveří

Varianta dveří

Jak změřím dveře?

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

* pole označená hvězdičkou jsou povinná