Bezpečnostní dveře Dveře24.cz

Digitální kukátko na dveře – nadčasový doplněk

Digitální kukátko na dveře, které vám zobrazí prostor před dveřmi a automaticky vyfotí každého zvaného i nezvaného hosta. 3,2 palců velký LCD displej se ovládá jednoduše jedním prstem.

Mějte pod kontrolou prostor před dveřmi

Elegantní řešení a nadčasový doplněk, ale hlavně větší bezpečí – a to i v noci. Díky nočnímu vidění se nemusíte obávat, kdo stojí za dveřmi ani v noci. Stisknutím tlačítka na pravé straně obrazovky se zobrazí prostor před dveřmi. Po několika sekundách displej automaticky zhasne.

 

Focení, noční vidění a zvoneček

Tlačítkem na levé straně vytvoříte fotografie, které si můžete zobrazovat na obrazovce přímo z interní paměti (která pojme až 50 fotografií), nebo se snímky mohou ukládat na externí Micro SD kartu, která pojme až až 21 tisíc fotek (Micro SD karta není součástí balení).

Jakmile návštěva stiskne zvonek, uvnitř místnosti se ozve zvonění a obrazovka se automaticky přepne na zobrazování prostoru před dveřmi. Zároveň se automaticky vyhotoví fotografie návštěvníka a snímek se uloží do paměti (pro případný důkazní materiál).

Napájení kukátka zajišťují 4 x AAA baterie, které jsou součástí balení.

 

Digitální kukátka můžete mít ve 2 verzích

První verzi představuje jednoduché kukátko se základní schopností snímat prostor před dveřmi. Druhá verze obsahuje mnohem větší možnosti zabezpečení – fotografování, noční režim, zvonek, automatické zobrazování, indikátor slabé baterie.

   

 

[button size=“e.g. small, medium, big“ link=“http://dvere24.cz/?page_id=27″ target=““]Poptat digitální kukátko na dveře[/button]

 

 

Nezávazná poptávka

Vaše jméno*

Váš email*

Váš telefon

Město*

Šířka zárubně (stěny)

Provedení dveří (barva)

Adresa*

Šířka dveří

Varianta dveří

Jak změřím dveře?

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

* pole označená hvězdičkou jsou povinná