Bezpečnostní dveře Dveře24.cz

7 důvodů, proč si pořídit bezpečnostní dveře

 

Většina z nás vnímá svůj domov jako prostor, kde se může cítit uvolněně a v bezpečí před okolním světem. Je tomu tak ale doopravdy? Jak jsou na tom Vaše vchodové dveře, které jsou pomyslnou bránou mezi Vaším soukromím a okolním světem? Projdou jimi opravdu jen zvaní hosté?

Abyste předešli těm nezvaným, pořiďte si kvalitní bezpečnostní dveře.

 

1. Bezpečnostní prvky radikálně snižují šanci zloděje na vniknutí až o 80%

Bezpečnostní dveře, na rozdíl od běžných vchodových dveří, jsou opatřeny bezpečnostními prvky (západkami, ocelovými kolíky, panty a dalšími součástkami), které různými způsoby zamezují jejich násilnému otevření. Díky této technologii není možné dveře otevřít běžnými mechanickými nástroji, které se při loupežích využívají. Uvnitř dveří je zabudována zpevněná výztuž, odolná proti vyražení či prokopnutí. Ani fyzická síla tedy zloději v tomto případě nepomůže.

 

2. Bezpečnostní dveře jsou protihlukové

Dveře se zaslouží i o odhlučnění Vašeho bytu. Můžete si tak více užívat svoji domácí pohodu a soukromí. Již k Vám nebudou skrze dveře pronikat rušivé zvuky z vnějšího prostředí (kroky, štěkot psa, výtah, rušná ulice…) a naopak „pavlačové báby“ už neuslyší, když sdělujete v předsíni své ženě, jak jste se měli dnes v práci 🙂

 

3. Bezpečnostní dveře jsou protipožární

Při vypuknutí požáru Vás ochrání před kouřem a dají Vám – oproti běžným dveřím, které shoří do několika minut – dostatek času k opuštění bytu.

 

4. Bezpečnostní dveře mohou výrazně snížit pojistku na Váš byt

Výši pojištění Vašeho bytu ovlivňuje i bezpečnostní třída Vašich dveří. Zatímco u běžných vchodových dveří Vám některé pojišťovny nepojistí ani jejich zámek, s bezpečnostní třídou dveří III. a IV. které  Dveře24 nabízí, můžete získat slevu na pojištění Vašeho bytu až 30%. Pokud by se zloději nějakým způsobem podařilo přeci jen Váš byt vyloupit, pojišťovny Vám vyplatí až 800 000 Kč. S běžným zámkem se dostanete sotva na 50 000 Kč. A to je velký rozdíl.

 

5. Spousta možností provedení dveří

Bezpečnostní dveře jsou vhodné pro většinu bytů a panelových domů. Šířka průchodu standardně 800 mm, ale dodáváme i 900 mm. Výška dveří je 1950 mm. Speciální bezpečnostní zárubeň z ocelového plechu je vyráběna podle šířky stěny na 100 mm nebo 150 mm. Dveře jsou vyráběny v pěti barevných provedeních (javor, ořech, mahagon, antracit, bílá) a třech designech (elegant, hladké, tři pásky).

 

6. Bezpečnostní dveře jsou investicí do budoucna

Jelikož jsou bezpečnostní dveře vyráběny za účelem maximální ochrany Vašeho bytu či domu, jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších a nejodolnějších materiálů. Můžete si tak být jisti, že jsou i kvalitně zpracovány a poslouží Vám desítky let. Současně budou díky nadčasovému designu stále in.

 

7. Nákup bezpečnostních dveří zahrnuje odbornou montáž

Nemusíte se tak o nic starat a zároveň si budete jistí, že Vaše nové dveře jsou správně nainstalovány. Profesionálně vyškolení odborníci také zajistí výměnu starých zárubní a dokonce i odvoz odpadu a úklid. Vy si tak můžete užívat naplno nově nabytý klid a pocit reálného bezpečí ve Vašem domově. Montáž včetně demontáže starých dveří zabere jen několik hodin a časově se přizpůsobí možnostem zákazníka.

 

[ct_button url=“http://dvere24.cz/?page_id=18″ color=“#FFFFFF“ background=“#20ADE4″ gradient=““ description=“Věříme, že si u nás vyberete“ size=“normal“ position=“center“ icon=““ target=““ rel=““]Zobrazit typy dveří[/ct_button]

 

Nezávazná poptávka

Vaše jméno*

Váš email*

Váš telefon

Město*

Šířka zárubně (stěny)

Provedení dveří (barva)

Adresa*

Šířka dveří

Varianta dveří

Jak změřím dveře?

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

* pole označená hvězdičkou jsou povinná