Bezpečnostní dveře Dveře24.cz

Cena bezpečnostních dveří – aneb platí pravidlo čím dražší, tím lepší?

 

Pokud přemýšlíte nad koupí nových bezpečnostních dveří a máte omezený rodinný rozpočet, přečtěte si následující fakta o cenách bezpečnostních dveří na českém trhu.

Kvalitní a zároveň levné bezpečnostní dveře neexistují

Co je to levné? A co je kvalitní? To jsou důležité otázky, které bychom si měli položit před výběrem bezpečnostních dveří. Zda jsou dveře kvalitní, určují na základě evropských norem bezpečnostní třídy dveří. Ve zkratce – nekvalitní dveře, které zloděj snadno překoná, nedostanou certifikát bezpečnosti. Nejběžněji používanou bezpečnostní třídou u vchodových dveří je III. třída. Kvalita těchto dveří jejich bezpečnostních prvků s certifikátem se odráží i na ceně. Cena za kvalitní bezpečnostní dveře s životností až desítky let se pohybuje od 20 do 30 tisíc korun. U nás držíme ceny na nejnižší možné částce (přesnou cenu pro Vaše konkrétní rozměry si zjistěte zde).

 

Investice do bezpečí domova na několik let dopředu

Pořízením nových bezpečnostních investujete do zabezpečení Vašeho domova – a to až na desítky let dopředu. Dvouletou zárukou to nekončí, o naše zákazníky se staráme i nadále. Provádíme pozáruční servis, seřízení, promazání a další údržbu. Jednou z mnoha výhod pořízení nových bezpečnostních dveří je i snížení pojistky na byt až o 30%. Zde si přečtěte dalších 6 důvodů, proč si pořídit bezpečnostní dveře.

 

Čím levnější, tím horší?

Cena nových bezpečnostních dveří většinou odráží kvalitu použitých materiálů, dodání a montáž, certifikované bezpečnostní prvky i protihlukovou izolaci. Nevyplácí se, vyhodit několik tisíc korun za levné dveře, jejichž kvalita není podložena – doporučujeme nechat si zaslat bezpečnostní certifikát od daného prodejce.

Myslíme si, že cena našich kvalitních bezpečnostních dveří, které jsou zároveň protipožární a protihlukové, je adekvární kvalitě dveří samotných i našemu servisu a proklientskému přístupu. U nás koupíte kvalitní bezpečnostní dveře za přijatelnou cenu, která nezatíží Váš rodinný rozpočet. Vyberte si z několika barevných i profilových provedení.

 

Nezávazná poptávka

Vaše jméno*

Váš email*

Váš telefon

Město*

Šířka zárubně (stěny)

Provedení dveří (barva)

Adresa*

Šířka dveří

Varianta dveří

Jak změřím dveře?

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

* pole označená hvězdičkou jsou povinná